American Crew Boost Powder

34,50 zł Kup Teraz

Z pomocą zwiększającego objętość proszku będziesz w stanie mocno unieść włosy, co będzie wyglądało szczególnie imponująco na naturalnie kręconych lokach!

ZapiszZapisanoRemoved 0

Stylizacja falowanych włosów nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli należy do mężczyzny. Marka American Crew ma na celu pomóc mężczyznom tworzyć fryzury najłatwiejszymi w użyciu. Tak, z pomocą zwiększającego objętość proszku American Crew Boost Powder będziesz w stanie mocno unieść włosy, co będzie wyglądało szczególnie imponująco na naturalnie kręconych lokach!

Produkt ma pudrowy konsystencja jest łatwa .. nakładać na cebulki włosów partiami. Natychmiastowy efekt, który jest natychmiast zauważalny – włosy wyglądają na bardziej bujne, grubsze i można je układać pionowo do góry!

Podczas gdy żele do włosów sklejają się i obciążają pasma, puder American Crew Boost Powder jest całkowicie niewidoczny. Cieszysz się tylko efektem podniesionych, gęstych i bujnych włosów!

Sposób użycia: przed użyciem American Crew Boost Powder kilkakrotnie wstrząśnij opakowaniem. Następnie równomiernie nałóż niewielką ilość pudru na włosy. Upewnij się, że produkt jest nakładany na cebulkę, aby uzyskać maksymalną objętość i teksturę. Aby wzmocnić efekt, możesz połączyć go z kremem Boost Cream lub innym produktem do stylizacji American Crew.

Składniki: Aqua (woda) (woda), glikol propylenowy, silica Sylilate, kwas cytrynowy, benzoesan sodu .

American Crew Boost Powder
American Crew Boost Powder
34,50 zł
Barberstyle
Logo