American Crew Molding Clay

30,00 zł Kup Teraz

Glinka utrwala włosy i pomaga osiągnąć najlepszy efekt w wykreowaniu wymarzonej fryzury.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Mężczyźni często śmieją się z tego, ile różnych słoików i kubków stoi na półce w łazience ich żon i mówią, że to całe laboratorium chemiczne. Ale w rzeczywistości mężczyźni również obserwują ich wygląd nie mniej uważnie, po prostu nie pokazują tego i starają się być jak najbardziej naturalni. Nie zaniedbują osiągnięć branży kosmetycznej. Na przykład, używając wysokiej jakości modeliny American Crew Classic Moulding Clay.

W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni cenią sobie najbardziej zwartość, wygodę, maksymalną wszechstronność, dlatego modelowanie gliny do włosów American Crew Moulding Clay jest dla nich najbardziej akceptowalna opcja. Może być stosowany do włosów krótkich, ma przyjemny zapach, oparty na naturalnych ekstraktach i wosku pszczelim. Z jednej strony glinka utrwala włosy i pomaga osiągnąć najlepszy efekt w wykreowaniu wymarzonej fryzury, z drugiej – działa antyseptycznie, leczniczo, pielęgnująco. Glinka jest szczególnie dobra dla osób z nadmierną potliwością lub tych, którzy regularnie ćwiczą.

Sposób użycia: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przed nałożeniem American Crew Moulding Clay na włosy wetrzyj niewielką ilość w dłonie. Rozprowadź na mokre lub suche włosy i nadaj pożądany kształt.

Składniki: Wazelina, wosk pszczeli (Cera Alba), maleinian dikaprylylu, glicerydy słonecznika PEG-13, bentonit, glikol propylenowy, izocetet-20, dwutlenek tytanu, mika, kaolin, tymianek tymianku pospolitego) (* Tymianek), Wyciąg z kory Quillaja Saponaria, Wyciąg z owoców Citrus Grandis (Grejpfrut) **, Wyciąg z owoców Citrus Aurantium Dulcis (Pomarańczy) **, Wyciąg z liści Rosmarinus Officinalis (Rozmaryn) (* Liście rozmarynu), Cytryn, Limonen, Linalool, Olejek Citrus Aurantium Dulcis (Orange), Olejek Citrus Aurantifolia (Lime), Olejek Mentha Piperita (Peppermint). Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Methylparaben.

American Crew Molding Clay
American Crew Molding Clay
30,00 zł
Barberstyle
Logo