American Crew Precision Blend

0
American crew precision blend

50,17 zł

Buy for best price
American Crew Precision Blend
American Crew Precision Blend
50,17 zł
ZapiszZapisanoRemoved 0

Siwe włosy nikomu nie pasują, chyba że to oczywiście skandynawski blondyn. Jednocześnie mężczyźni mają szczególne podejście do swoich włosów, ponieważ w przeciwieństwie do kobiet wśród nich farby do włosów nie są szanowane. Istnieje jednak sposób na przywrócenie włosom młodości i nadanie im naturalnego koloru.

Opracowany przez American Crew Precision Blend dla maskowania siwych włosów jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn, dostosowany do ich wymagania. Cztery podstawowe odcienie pozwalają dobrać odpowiedni dla siebie – od jasnego do ciemnego. Dodatkowo w zależności od metody malowania można uzyskać różne nakładanie się szarości: 25%, 50%, 75% i 100%. Wszystko zależy od tego, ile masz już siwych włosów i jak ciemne są Twoje włosy.

Farbowanie za pomocą odcieni American Crew Precision Blend Shades nadaje włosom naturalny kolor i natychmiastowo odmładza twarz. Twoi znajomi nawet nie zrozumieją, że to barwnik, ponieważ włosy wyglądają naturalnie! Oprócz systemu musisz kupić programistę Precision Blend Developer.

Jak używać: Mieszać Precision Blend Shades z Precision Blend Developer w stosunku 1: 1. Z reguły pierwsza długość włosów wymaga 20 ml produktu. W zależności od pożądanego efektu końcowego wybierz jedną z technik aplikacji. Kontroluj czas ekspozycji zgodnie z instrukcją (do 4 minut).

Skład: Aqua (Water) (Eau), Propylene Glycol, Laureth-1 , Etanoloamina, kwas izostearynowy, stearynian glicerolu SE, alkohol stearylowy, chlorek steartrimonium, polyquaternium-28, polyquaternium-10, kokamidopropylobetaina, laurylosiarczan amonu, pantenol, wyciąg z korzenia żeń-szenia Panax, PEG-150 / deksyl), siarczyn sodu, siarczyn sodu , EDTA tetrasodu, p-fenylenodiamina, rezorcynol, m-aminofenol, p-aminofenol, siarczan 2-amino-4-hydroksyetyloaminoanizolu, chlorowodorek 2,4-diaminofenoksyetanolu.

Barberstyle
Logo