Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System

137 zł 507 zł Kup Teraz

Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.

ZapiszZapisanoRemoved 0

UWAGA: Kuracja dr. Gary’ego Robertsa przyspieszająca porost włosów u kobiet i mężczyzn została wyprzedana stacjonarnie, ale nadal można kupić ją online poprzez oficjalną stronę producenta.

Najnowsza kuracja trychologiczna dla mężczyzn i kobiet to niewątpliwie od dawna wyczekiwany punkt zwrotny w świecie medycyny. Jest to unikalna formuła zapobiegająca łysieniu, która 5-krotnie poprawia kondycję włosów, zagęszcza je nawet o 200% i raz na zawsze hamuje ich wypadanie. Amerykańscy specjaliści nie mają wątpliwości, że ta kuracja jako pierwsza na rynku trwale regeneruje cebulki włosów i przyspiesza ich porost o 67% w ciągu zaledwie 30 dni.

Sukces tej nowej formuły opiera się na kompleksowej analizie przyczyn spowolnienia wzrostu włosów i starzenia się mieszków włosowych. Trycholodzy i dermatolodzy z American Trichology Institute w Nowym Jorku na czele z dr. Garym Robertsem doszli do źródła problemu – udało im się ustalić, że proces nadmiernego wypadania włosów jest spowodowany zaburzeniem prawidłowego funkcjonowania osłonki kolagenowej, ochraniającej cebulki włosów, prowadzącym do ich obkurczenia się.

Jednym z kluczowych czynników w procesie degradacji mieszków włosowych jest zbyt wysoki poziom hormonu DHT (dihydrotestosteronu), który spowalnia wzrost włosów i przyczynia się do ich całkowitego obumarcia. To odkrycie zostało potwierdzone przez szereg badań przeprowadzonych m.in. w Dermocare Institute w Houston i rozeszło się echem po całym świecie. Innowacyjna terapia została przetestowana w wielu krajach, w tym również w Polsce, między innymi przez jednego z naszych czytelników, p. Dominika Banasika (28 l.) – patrz w sekcji opinie użytkowników.

Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.
137 zł 507 zł

Nawet 8-krotnie gęstsze i mocniejsze włosy w 4 tygodnie

hairs

Osłonka kolagenowa to mikroskopijna warstwa o specjalnej strukturze, która otacza cebulkę każdego włosa. Przez nieodpowiednią pielęgnację włosów, dietę ubogą w substancje odżywcze, problemy hormonalne oraz stres bardzo łatwo można doprowadzić do jej uwrażliwienia i rozpadu. To sprawia, że cebulki włosa tracą swoją warstwę ochronną, stają się podatne na zniszczenia. Według ustaleń naukowców z Houston, stopień stwardnienia i obkurczenia się cebulek włosowych może być różny, w zależności od wieku i ogólnego stanu zdrowia – jednak w każdym przypadku może to powodować wypadanie włosów aż do końca życia.

Stopniowa degradacja warstwy kolagenowej sprawia, że skóra głowy chłonie coraz mniejszą ilość składników odżywczych, które docierają do włosów. Skalp staje się suchy, problematyczny (nierzadko pojawia się łupież, czy zapalenie łojotokowe), włosy są cieńsze i przestają rosnąć, a po pewnym czasie zaczynają wypadać.

Zespół ekspertów z Nowego Jorku w toku badań odkrył najskuteczniejszy sposób na odżywienie osłonki kolagenowej wokół cebulek i zahamowanie procesu ich obkurczania się, a co za tym idzie – wypadania włosów. Okazało się, że najskuteczniejsze efekty dało połączenie dwóch metod: bezpośredniej stymulacji skóry głowy i mieszków włosowych, a także działanie „od wewnątrz”, mające na celu rewitalizację i odżywienie komórek włosowych.

Formuła jest oparta w 100% na specjalnie wyselekcjonowanych substancjach bioaktywnych pochodzenia naturalnego. Po zaaplikowaniu na włosy i skórę głowy błyskawicznie wnika w uszkodzone komórki cebulek, regeneruje je i odżywia. Sprawia, że włosy stają się nawet 5-krotnie silniejsze oraz nawet o 85% bardziej sprężyste i odporne na urazy mechaniczne. Cenne oleje i przeciwutleniacze hamują proces starzenia się mieszków włosowych i trwale odbudowują zniszczoną strukturę warstwy kolagenowej.

Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.
137 zł 507 zł

Dyrektor ośrodka badawczego Dermocare Institute, prof. Jack Mitchell z pełnym przekonaniem potwierdził, że w przeciwieństwie do innych środków, składniki tej formuły wnikają bezpośrednio w komórki włosów, wzmacniając ich cebulki nawet o 200% oraz regenerując je na całej długości.

quote avatar„Lata badań i testów zaowocowały stworzeniem unikalnej, trzystopniowej kuracji dr. Robertsa, stymulującej wzrost włosów, opartej wyłącznie na ekstraktach roślinnych. To z całą pewnością pierwsza taka formuła dostępna na rynku, jak dotąd nie stworzono tak skutecznej, a jednocześnie w 100% naturalnej broni przeciwko łysieniu.. ” – powiedział prof. Mitchell.

Kolejnym istotnym krokiem tuż po regeneracji cebulek jest stymulacja wzrostu włosów, mająca na celu ich zagęszczenie. Kluczową rolę w tym procesie odgrywają starannie dobrane naturalne składniki aktywne, zawarte w kuracji dr. RobertsaPobudzają one mieszki włosowe do produkcji nowych włosów i przyspieszają ich wzrost. Chronią również zniszczone i osłabione włosy, czyniąc je odpornymi na rozkład spowodowany przez wolne rodniki. Innymi słowy – opóźnia starzenie się włosów, dzięki czemu przestają one wypadać.

Ponadto rozszerzają naczynia krwionośne w skórze głowy, co umożliwia prawidłowe ukrwienie mieszków włosowych. To sprawia, że cebulki są mocniej osadzone w skórze głowy, chłoną wszystkie składniki odżywcze, a porost włosów przyspiesza nawet 4-krotnie.

Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.
137 zł 507 zł

Trzecim kluczowym krokiem jest zahamowanie produkcji hormonu DHT, którego nadmierne stężenie w mieszkach włosowych inicjuje proces ich obkurczania się, co w efekcie skutkuje łysieniem. Choć w zdecydowanej większości problem łysienia typu androgenowego dotyka mężczyzn, niewiele osób wie, że DHT przyczynia się również do nadmiernego wypadania włosów u kobiet. Substancje aktywne zawarte w preparacie regulują gospodarkę hormonalną, zmniejszając nadprodukcję DHT aż o 86,7%. Kuracja skutecznie zatrzymuje miniaturyzację cebulek i wydłuża okres starzenia się włosów, dzięki czemu ich wypadanie ustaje.

Tak synergiczne działanie na kilku płaszczyznach gwarantuje trwałe efekty w postaci natychmiastowego zahamowania łysienia i zagęszczenia włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, niezależnie od wieku, czy stopnia zaawansowania problemu.

Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.
137 zł 507 zł

Natychmiastowe zahamowanie wypadania włosów na poziomie komórkowym

Regularne stosowanie kuracji dr. Robertsa gwarantuje zahamowanie procesu wypadania włosów i ich zagęszczenie już nawet w ciągu 30 dni. Testy konsumenckie wykazały, że po tygodniu stosowania, ponad 97,7% osób zaobserwowało znaczne zmniejszenie wypadania włosów i ogólną poprawę ich wyglądu.

Kuracja zyskała uznanie wśród trychologów i dermatologów w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Skuteczność preparatu została udowodniona naukowo i potwierdzona przez szereg badań oraz uzyskała certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości. Kuracja jest dedykowana wszystkim osobom borykającym się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem, niezależnie od płci oraz wieku. Jest ona skuteczna zarówno w przypadku mężczyzn cierpiących na łysienie androgenowe, jak i kobiet.

Quality guarantee certificate

Gwarancja jakości

Ten unikalny produkt został objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. To certyfikat przyznawany innowacyjnym rozwiązaniom, które stale przyczyniają się do rozwoju najnowszych technologii. Sekretarz i Prezes Zarządu Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności przyznają go jedynie formułom i produktom poddanym serii rygorystycznych badań. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania kuracji.

Efekty stosowania kuracji dr. Robertsa przez 30 dni:

institute_logo
chart
  • 1. ZWIĘKSZENIE OBJĘTOŚCI WŁOSÓW
  • 2. ZMNIEJSZENIE WYPADANIA
  • 3. ZAHAMOWANIE ŁYSIENIA
  • 4. POPRAWA WYGLĄDU I KONDYCJI WŁOSÓW

*Wyniki testów konsumenckich przeprowadzonych na grupie 1271 osób obu płci z całego świata

Poznaj opinie osób, które raz na zawsze pozbyły się problemu łysienia dzięki innowacyjnej kuracji Dr. Robertsa

Badania konsumenckie nie pozostawiają złudzeń!

Metoda dr. Robertsa cieszy się coraz większym uznaniem wśród konsumentów. Osoby biorące udział w badaniach potwierdziły, że efekty przeszły ich najśmielsze oczekiwania! Aż 9 na 10 osób stosujących kurację dr. Robertsa oceniło, że wyniki leczenia są dla nich w 100% zgodne z oczekiwaniami. Dodatkowo badania przeprowadzone w wielu renomowanych ośrodkach badawczych potwierdzają 97,8% skuteczność preparatu!

Użytkownicy biorący udział w testach konsumenckich zaobserwowali m.in:

  • 5 – krotną poprawę kondycji włosów
  • Bezpowrotną likwidację łupieżu
  • Zagęszczenie włosów nawet o 200% w stosunku do stanu sprzed kuracji
  • Przyspieszenie porostu włosów o 67%
  • Zwiększenie odporności i sprężystości włosów o 85%
Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Kuracja trychologiczna dla mężczyzn oparty na ekstraktach roślinnych, stymuluje wzrost włosów i jest skuteczną bronią przeciwko łysieniu.
137 zł 507 zł

Jak zamówić kurację dr. Robertsa i raz na zawsze odzyskać piękne i zdrowe włosy?

Kuracja dr. Robertsa została przebadana przez największe ośrodki badawcze zajmujące się schorzeniami trychologicznymi i zdobyła certyfikat „Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości”, więc nie trzeba bać się o jej skuteczność. W trosce o Wasze bezpieczeństwo redakcja zamieszcza link do oficjalnej strony producenta, gdzie możecie zamówić produkt z 73% refundacją. Proces zamówienia jest łatwy, bezpieczny i zajmuje zaledwie kilka minut. Musisz tylko kliknąć w poniższy link i wypełnić krótki formularz, a po kilku dniach otrzymasz produkty na wskazany przez Ciebie adres. Za paczkę zapłacisz kurierowi dopiero przy odbiorze.

product_box
Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
Dr Gary Roberts Intelligent Hair Growth System
137 zł 507 zł
Barberstyle
Logo