Maszynka do Golenia Edwin Jagger de89

134,96 zł Kup Teraz

Wykonany w klasycznym trzyczęściowym stylu, zamknięty grzebień zapewnia maszynce umiarkowaną agresję i zapewnia schludne i czyste golenie.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Edwin Jagger DE89KN14BL to najpopularniejszy angielski odpowiednik kultowego modelu niemieckiej maszynki do golenia Muehle, głowice obu maszyn mają tę samą konstrukcję. Maszyny z serii Edwin Jagger DE89 są uniwersalnie i jednoznacznie polecane każdemu, kto dopiero zaczyna używać tradycyjnych maszynek do golenia. Wykonany w klasycznym trzyczęściowym stylu, zamknięty grzebień zapewnia maszynce umiarkowaną agresję i zapewnia schludne i czyste golenie na co dzień.

Dobrze wyważony, radełkowany uchwyt dobrze leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt i maksymalną precyzję podczas golenia. Mówiąc o maszynce do golenia Edwin Jagger DE89, nie sposób używać określeń: normalna, spełnia, w ramach normy, spełnia normy. Angielskim mistrzom udało się zrobić wspaniałą brzytwę z doskonałej brzytwy. Maszynki do golenia są wykonywane ręcznie z wykorzystaniem umiejętności zdobytych przez pokolenia pracujące w hutnictwie Sheffield Steel Industry.

Edwin Jagger DE89 to angielski odpowiednik popularnej niemieckiej maszynki do golenia Muehle, głowice obu maszyn mają ten sam wzór, który może różnić się wymiarami, kolorem i radełkowaniem (reliefem). Uchwyt radełkowany maszynka Edwin Jagger jest najpopularniejszym i jednym z najwygodniejszych. W tym Edwin Jagger DE89, szczególnie ze względu na niską cenę, jest polecany jako jedna z najlepszych opcji dla początkujących.

Maszynka do Golenia Edwin Jagger de89
Maszynka do Golenia Edwin Jagger de89
134,96 zł
Barberstyle
Logo