Feather żyletki

12,88 zł Kup Teraz

Japońska propozycja na efektywne i niezwykle skuteczne golenie na mokro.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Feather żyletki New Hi-Stainless są przeznaczone do golenia za pomocą klasycznej maszynki w kształcie litery T. Są ucieleśnieniem legendarnej japońskiej jakości i są punktem odniesienia wśród wszystkich istniejących światowych odpowiedników. Zwykle jakość i wydajność innych producentów porównuje się z Feather, jako próbką o idealnej jakości. Dziś japońskie ostrza

Feather są najostrzejszymi żyletek do klasycznej maszyny. Ich niezrównaną ostrość uzyskuje się dzięki specjalnej technologii ostrzenia. Żyletki Feather są zaostrzone z obu stron, co pozwala w łatwy sposób zmienić kąt nachylenia podczas golenia i jednym ruchem usunąć nawet najbardziej niepozorne włoski w trudno dostępnych miejscach. Ostrość żyletki pomaga zmniejszyć nacisk na maszynę, a zmniejszenie liczby podejść podczas golenia pozwala mniej zranić skórę. Używając tych żyletek uzyskasz idealnie gładką skórę bez podrażnień. Osobno należy wspomnieć o trwałości japońskich ostrzy. Specjalne, innowacyjne pokrycie zwiększa żywotność i pozwala ostrzom służyć 2-3 razy dłużej niż podobne ostrza innych firm.

Wytrzyma kilka miesięcy codziennego użytkowania, co sprawia, że ​​zakup Feather żyletki jest bardzo opłacalny i ekonomiczny. Żyletki Feather są idealne dla mężczyzn z odpowiednim doświadczeniem i doskonałą znajomością technologii golenia w kształcie litery T. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami gwarantują osiągnięcie doskonałych efektów bez większego wysiłku. Dzięki tym ostrzom golenie będzie łatwe i wygodne. W jednym opakowaniu 10 ostrzy w plastikowym dozowniku.

Feather żyletki
Feather żyletki
12,88 zł
Barberstyle
Logo