Fryzury Cristiano Ronaldo

Jest mało prawdopodobne, aby wśród silnej połowy ludzkości był ktoś, kto nie słyszał nazwiska słynnego piłkarza – Cristiano Ronaldo. Mężczyźni rozpoznają go za niezrównaną grę na boisku, a kobiety podziwiają jego wygląd.

Modne fryzury Ronaldo

Trudno określić, co dokładnie kształtuje styl Portugalczyka, ale gdziekolwiek się pojawi, nie można oderwać od niego wzroku. Możemy śmiało powiedzieć, że podąża za trendami mody i wybiera najbardziej stylowe opcje.

Zanim zrobisz fryzurę taką jak Ronaldo, ważne jest, aby pamiętać o następującym szczególe – słynny piłkarz z natury ma grube i kręcone włosy. Trudno będzie powtórzyć jego fryzurę na miękkich lub jasnych włosach.

Cristiano Ronaldo Fryzury

Ponadto Cristiano często zmienia fryzury. W 2000 roku, podczas kariery w Manchesterze United, wolał rozjaśniać  loki. Ponadto w 2020 roku Ronaldo radykalnie zmienił fryzurę – zaczął nosić włosy związane w kucyk.

Szampon na porost włosów REVITAX
Jest to odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów.
20,00 zł

Fryzura Cristiano Ronaldo Pół-box

Słynna fryzura Ronaldo to zwykły pół-box. Ogolone boki, umiarkowanie długa góra (pasma do 4 cm) i starannie przycięta korona. Do tego mnóstwo produktów do stylizacji – w przeciwnym razie niesforne kręcone włosy nie pozwolą, aby fryzura pozostała na swoim miejscu.

Cristiano Ronaldo Pół-box

Fryzura Ronaldo kr7 z paskiem

Pojawienie się marki bielizny CR7 zbiegło się z nowym kamieniem milowym w historii fryzur Ronaldo – wygolonymi liniami. Mogły znajdować się zarówno w centralnej części fryzury, jak i na skroniach. Najwyraźniej celem było wzmocnienie wizualnych atrybutów piłkarza, aby zwiększyć wartość jego osobistej marki.

Lockhart'S Matte Clay
Zapewnia matowe wykończenie i średnie/mocne utrwalenie włosów.
44,83 zł

Fryzura na Ronaldo Undercut

Podstawowa różnica między podciętymi fryzurami polega na tym, że dolna granica wzrostu włosów dosłownie przechodzi w linię skóry. W tym celu boki przycinamy trymerem na minimum 1-3 mm – jednak górna długość włosa powinna pozostać przynajmniej 4-5 cm.

Cristiano Ronaldo Undercut

Cristiano Ronaldo Fryzura Kanadyjka

Charakterystyczne cechy Kanadyjki:

  •         Wydłużenie i objętość w strefie czołowo-ciemieniowej. Pasma mogą mieć do 4 cm długości;
  •         Nieco krótszy włos na czubku głowy;
  •         Przycięte strefy skroniowe i potylica.

Bardzo prosto zadbać o fryzurę. Aby to zrobić, musisz mieć w swoim arsenale żel z efektem mokrych włosów, który szczególnie korzystnie wygląda na ciemnych włosach, wtedy nie będzie trudno stworzyć wizerunek Cristiano. Możesz modelować włosy według własnego uznania, fantazjować i eksperymentować.

Truefitt & Hill Replenishing Conditioner
Odżywka na porost włosów, która doda im większej objętości, gładkości i lśniącego wyglądu.
93,53 zł

Cristiano Ronaldo Kanadyjka

Fryzura Ronaldo Top knot

Top knot jest to logiczna kontynuacja undercut. Kiedy włosy na górze stają się zbyt długie i zaczynają wpadać w oczy (szczególnie podczas treningu), łatwiej jest je zebrać w kok. Ponadto tradycyjnie wojownicy preferowali męski kok – co dobrze komponuje się z duchem Ronaldo.

Cristiano Ronaldo Top Knot

Jak zrobić, by fryzura była kreatywna

Najlepszym sposobem na dodanie oryginalności do swojego wyglądu jest modyfikacja jej różnymi ogolonymi wzorami. Pomimo konsekwencji w doborze fryzur, Ronaldo wprowadza zmiany za pomocą ogolonych pasków i wzorów, z których każdy ma swoje znaczenie.

W 2012 roku wszedł na boisko z literą „V” dumną z jego świątyni, symbolizującą zwycięstwo.

Fryzura z 2014 roku stała się symbolem miłosierdzia i szlachetności. Fani mogli obserwować ciekawy zygzakowaty wzór. Była to imitacja blizny, która pozostała na głowie dziesięciomiesięcznego chłopca, który miał do czynienia z trudną operacją.

Uppercut Deluxe Barbers Collection Featherweight
Pasta do włosów na bazie wody o przyjemnym cytrusowym zapachu przeznaczona do wszystkich typów włosów. Oferuje matowe wykończenie oraz średni chwyt.
49,45 zł

Jak zrobić fryzurę taką jak u Ronaldo

Fryzjerzy, nawet nie pytają, jakiego rodzaju fryzury chce facet przychodzący do salonu. Słysząc zdanie „Chcę mieć taką fryzurę jak Ronaldo”, mistrz natychmiast przechodzi do tworzenia gwiezdnego arcydzieła. Profesjonaliści nie używają maszynek do strzyżenia, tną nożyczkami, aby uzyskać maksymalną naturalność. Skronie i okolica ciemieniowa są skracane, aw okolicy ciemieniowej długość może dochodzić do 10 cm.

Stylizacja polega na wykorzystaniu środków modelujących. Żel lub piankę nakłada się na włosy i rozprowadza, tworząc loki w pożądanym kierunku. Ta odmiana jest odpowiednia dla mężczyzn o dowolnej strukturze włosów i kształcie twarzy.

Fryzura Cristiano Ronaldo należy do sportowej i wyróżnia się wszechstronnością. Jest łatwa do wykonania i nie wymaga specjalnych umiejętności pielęgnacyjnych. Jest to jednak jedna z najbardziej efektownych i dynamicznych fryzur krótkich, o czym świadczy na swoich zdjęciach słynny piłkarz, który stał się godnym przykładem dla kibiców na całym świecie.

Barberstyle
Logo