Maszynka do golenia Merkur 41c

92,88 zł Kup Teraz

Wykonane z chromowanego mosiądzu w fabryce Merkur Solingen.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Maszynka do golenia Merkur 41C jest wykonana w eleganckim stylu retro i jest kopią pierwszej maszynki Gillette z 1904 roku. Ten model ma otwarty grzebień, dzięki czemu jest nieco agresywny i jest odpowiedni dla mężczyzn z doświadczeniem w goleniu kilka razy w tygodniu. Maszynka posiada wygodną, ​​antypoślizgową rączkę z ozdobnym wzorem, nadającym brzytwu arystokracji. Wykonane z chromowanego mosiądzu w fabryce Merkur Solingen.

Golenie Merkur 41 wymaga trochę praktyki. Przyzwyczajenie się skóry do golenia również zajmuje trochę czasu. Aby zapewnić najlepsze golenie, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami: Zwilż miejsce na włosie ciepłą wodą i dokładnie umyj szczoteczką. Im dłużej myjesz włosie, tym łatwiejsze i delikatniejsze będzie golenie.

Użyj wysokowydajnego nawilżającego kremu do golenia lub mydła, ponieważ umożliwiają łatwe przesuwanie ostrza. Upewnij się, że główka maszynki do golenia i rączka są mocno do siebie przymocowane. Trzymaj maszynkę do golenia pod kątem rozwartym (około 30 °) do skóry. Zacznij od policzków, pozwól Merkur Solingen 41c przesuwać się, delikatnie naciskaj na skórę. Należy golić się zawsze zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.

Informacje o firmie: W 2006 roku ta niemiecka firma obchodziła stulecie swojego istnienia wraz ze swoją spółką zależną Mercury. W swojej ofercie posiada kolekcję profesjonalnych nożyczek fryzjerskich, nożyczek do manicure, maszynek do golenia oraz zestawów do manicure. Dzięki sukcesowi w dziedzinie nożyczek i niebezpiecznych maszynek do golenia firma założyła spółkę zależną, która zajmuje się goleniem, które odnosi sukcesy na całym świecie. Wszystkie produkty DOVO i Merkur są oryginalne, wyprodukowane w Solingen w Niemczech.

Maszynka do golenia Merkur 41c
Maszynka do golenia Merkur 41c
92,88 zł
Barberstyle
Logo