Maszynka do golenia Muhle r89 Grande

119,00 zł Kup Teraz

Dzięki swoim doskonałym właściwościom ta maszynka do golenia ze światowej sławy niemieckiej manufaktury będzie odpowiednia dla każdego.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Można śmiało powiedzieć, że maszyna w kształcie litery T Muhle r89 Grande (po niemiecku Mühle) to uznany klasyk wśród fanów golenia na mokro. Dzięki swoim doskonałym właściwościom ta maszynka do golenia ze światowej sławy niemieckiej manufaktury z ponad 70-letnią historią będzie odpowiednia dla każdego – zarówno doświadczonego, jak i początkującego.

Głowa z grzebieniem zamkniętym (grzebieniem zamkniętym) posiada umiarkowaną agresywność: goli się dość miękko, ale jednocześnie czysto, dzięki czemu zarówno brak sprzętu, jak i brak należytego doświadczenia jest wygładzony; cięcie jest prawie nierealne. Ciężar pozwala maszynie usuwać włosie pod własnym ciężarem bez wywierania nadmiernego nacisku na skórę. Maszynka Muhle R89 składa się z trzech części, które są mocowane za pomocą jednej śruby, co czyni to narzędzie bardzo łatwym w utrzymaniu i niezawodnym w wykonaniu. Głowica wykonana ze stopu cynku ZAMAC, rękojeść z chromowanego mosiądzu.

Doskonały wygląd i wykonanie to kolejny plus przemawiający za wyborem tej kopii. Klasyczny model ma chromowany ryflowany uchwyt, ale są inne opcje: np. Żywica w kolorze różowego złota, czerni lub bieli, a także model z wydłużonym uchwytem – Muhle R89 Grande. Należy pamiętać, że dla większej agresji do tej maszyny można dokupić wymienną głowicę, zamieniając w ten sposób maszynkę z zamkniętym grzebieniem (zamknięty grzebień) w maszynkę z otwartym grzebieniem (otwarty grzebień).

Muhle R89 Traditional – uznany standard w świecie klasycznego golenia!

Charakterystyka techniczna Muhle R89 Grande:

  • Długość całkowita: 94 mm.
  • Długość rękojeści: 86 mm.
  • Waga: 71 g.
  • Materiał rękojeści: mosiądz z wysokiej jakości chromowanym wykończeniem.
  • Materiał głowicy golącej: odlew ze stopu cynku ZAMAC, z chromowanym wykończeniem i ręcznym polerowaniem.
  • Pakowanie: karton producenta z logo Muhle.
  • Zawiera: Ostrze Muehle DE, 1 szt.

Ważne wskazówki dotyczące zastosowania: Metalowy odlew głowicy Muhle R89 jest podatny na uszkodzenia mechaniczne – w szczególności dotyczy to śruby łączącej głowicę z rękojeścią. Aby zapewnić bezproblemową pracę i długą żywotność produktu: Nie przykładaj zbyt dużej siły podczas dokręcania rękojeści do łba, ponieważ może to spowodować złamanie śruby. Maszynka Muhle R89 należy zabezpieczyć przed upadkiem, gdyż upadek na twardą podłogę w łazience zwykle kończy się pękniętą śrubą i / lub innymi uszkodzeniami (wgniecenia, krzywizny itp.) Części metalowych lub pęknięciem niemetalowych części wykonanych z naturalnego róg, żywica syntetyczna lub drewno (jeśli jest obecne w maszynie).

Podczas podróży Muhle R89 Grande musi być bezpiecznie zamocowana (w specjalnej walizce podróżnej) lub transportowana w stanie rozmontowanym, zwłaszcza podczas lotów. Okresowo (przynajmniej raz na 2 tygodnie) czyść maszynkę do golenia i ostrożnie smaruj śrubę mocującą kroplą lekkiego oleju, aby zakonserwować metal, np. Kulka lub nawet zwykły olej roślinny.

Maszynka do golenia Muhle r89 Grande
Maszynka do golenia Muhle r89 Grande
119,00 zł
Barberstyle
Logo