Proraso Wood and Spice

ZapiszZapisanoRemoved 0

Prawdziwy męski produkt Proraso Wood and Spice w całej gamie asortymentów:

  • Przed, przed i po goleniu.
  • Olejek, balsam, szampon do brody.
  • Wosk do wąsów.
  • Woda kolońska.

Olejek Do Brody Proraso
Olejek do brody Proraso z każdej, nawet najbardziej niezdyscyplinowanej czy żyjącej własnym życiem brody wyczaruje efekty, o jakie Ci chodzi.
31,45 zł

Aromat serii Wood & Spice to harmonijne połączenie nut drzewnych z pikantnymi niuansami. W pierwszych minutach słychać nuty głowy – pikantny kminek i szafran, po czym rozwija się aromat serca – cedr i drzewo sandałowe. Aromat dopełniają lekkie akordy wanilii i czystka.

Kosmetyki Proraso Wood & Spice nie tylko pozostawiają uczucie świeżości i czystości, ale także pozostawiają przyjemny zapach na brodzie i skórze przez cały dzień.

Proraso Moustache Wax Wood & Spice
Ma kremową konsystencję i jest bardzo łatwy i przyjemny w użytkowaniu.
27,00 zł

Perfumy to nieodzowna część wizerunku współczesnego człowieka, która przyczynia się do jego wyrazistości i atrakcyjności. Woda kolońska z serii Wood and Spice znanej włoskiej marki to świetny wybór dla energicznych, pewnych siebie, zdecydowanych członków silniejszej płci. Produkt możesz używać nie tylko jako perfumy, ale także jako środek pielęgnacyjny po goleniu.

Wybierz najlepsze produkty dla siebie i swoich bliskich. Każdy produkt z serii Proraso Wood & Spice jest tym, czego potrzebujesz.

Proraso Wood & Spice Beard Kit
Trzy pełnowymiarowe produkty pozwalające nam w kompleksowy sposób zadbać o zarost.
109,90 zł
Barberstyle
Logo