Reuzel Beard Foam

40,88 zł Kup Teraz

Pianka jest przeznaczona do wygładzania i miękkości brody, a także do ujarzmiania niegrzecznych włosów i ściętych końcówek.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Piękna broda to efekt długiego czasu i skutecznej pielęgnacji. Mężczyźni wiedzą, że ten stylowy element wizerunku wymaga dużo wysiłku i cierpliwości. Aby uzyskać luksusowy efekt, musisz użyć specjalnych narzędzi. Reuzel Beard Foam nie wymaga spłukiwania.

Pianka Reuzel jest przeznaczona do wygładzania i miękkości brody, a także do ujarzmiania niegrzecznych włosów i ściętych końcówek. Produkt idealnie nadaje się do tonizowania skóry. Reuzel Beard Foam nie pozostawia nieestetycznego tłustego połysku, ale nadaje lekkiego blasku i przyjemnego zapachu. Korzystając z takich narzędzi, uprościsz pielęgnację brody, możesz nadać jej piękny kształt, ułatwić strzyżenie i stylizację.

Jak używać: Potrząśnij, wyciśnij piankę Reuzel Beard Foam na dłoni (zrób 2-4 kliknięcia w zależności od długości brody) i wmasuj równomiernie w czystą, suchą brodę, wąsy i skórę. Ważne jest, aby dobrze wcierać w skórę, aby nasycić cebulki włosa brody i poprawić jej wzrost. Następnie rozprowadź piankę na całej brodzie od nasady. Rozczesać grzebieniem z dużymi odstępami między zębami, aby równomiernie rozprowadzić piankę i wyprostować brodę. To szybciej zmiękczy brodę i zapewni efekt kondycjonujący.

Skład: Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Polysorbate-20, Sodium PCA, PEG-12 Dimethicone , Cocoamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Wyciąg z liści oczaru wirginijskiego (oczaru wirginijskiego), Ekstrakt z liści Urtica Dioica (pokrzywy), Ekstrakt Equisetum Arvense (korzeń skrzypu polnego), Ekstrakt z liści Rosmarinus Officinalis (Rozmaryn), Alfotyczny olej sojowy, Morpholini, Kwas cytrynowy Benzoesan, linalol, kumaryna, limonen, jonon alfa-izometylowy, hydroksycytronellal

Reuzel Beard Foam
Reuzel Beard Foam
40,88 zł
Barberstyle
Logo