Uppercut Easy Hold

46,80 zł Kup Teraz

Pomada ta sprawdzi się idealne do codziennych zaczesów.

ZapiszZapisanoRemoved 0

W dzisiejszym świecie schludna stylizacja jest wizytówką mężczyzny sukcesu. Jej jakość i sukces zależy od właściwego doboru produktów do stylizacji. Pierwsze kosmetyki dla mężczyzn, których używano do modelowania włosów, odkryto już w starożytnym Egipcie na mumiach. Na szczęście istnieje teraz wiele różnych żeli, wosków, szminek, glinek zapewniających doskonałe utrwalenie, a kolekcja Uppercut Easy Hold nie jest wyjątkiem. Zapewnia łatwe utrwalenie i matowe wykończenie. Lekka konsystencja szybko opada na loki, nie obciąża ich i nadaje im naturalny wygląd. Przyjemny aromat drewna i tytoniu doskonale podkreśli wizerunek każdego mężczyzny!

Sposób użycia: Uppercut Easy Hold najlepiej nakładać na czyste i suche włosy. W zależności od długości włosów, weź niewielką ilość kremu (jednym lub dwoma palcami) i dokładnie zmielić, aż do równomiernego rozłożenia. Krem nakładaj od środka aż po końce włosów na całą powierzchnię głowy, tworząc jednocześnie pożądaną stylizację. Dla maksymalnego efektu – po nałożeniu kremu użyj grzebienia.

Przechowywanie Uppercut Easy Hold: Cera, Cyclotetrasiloxane PVP, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Polyacryamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sodium Stearoyl Glutamate, Perfume, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide, Tetrasodium499TA, Tetrasodium4EDTA.

Uppercut Easy Hold
Uppercut Easy Hold
46,80 zł
Barberstyle
Logo