Uppercut Monster Hold

45,73 zł Kup Teraz

Niezastąpiony pomocnik w kolekcji zadbanego i stylowego mężczyzny, który chce wyglądać atrakcyjnie.

ZapiszZapisanoRemoved 0

Wosk do stylizacji Uppercut Monster Hold to niezastąpiony pomocnik w kolekcji zadbanego i stylowego mężczyzny, który chce wyglądać atrakcyjnie. Produkt jest łatwy w aplikacji, więc nawet niedoświadczony pan sobie z nim poradzi.

Uppercut Monster Hold nie skleja i nie obciąża pasm, nie pozostawia tłustego połysku, dzięki czemu stylizacja będzie wyglądać dobrze naturalny. Dzięki tej stylizacji nie boisz się wiatru, deszczu, śniegu czy innych klęsk żywiołowych. Produkt nie wydziela żadnego zapachu, więc nie wahaj się kupić ulubionego balsamu lub użyć zwykłych perfum.

Mały słoiczek zmieści się w podróżnej kosmetyczce, więc zawsze możesz go zabrać ze sobą w podróż służbową lub na wakacje. W zależności od długości włosów weź niewielką ilość wosku (jednym lub dwoma palcami) i dokładnie zmielić, aż do równomiernego rozłożenia. Nałóż Uppercut Monster Hold od środka do końców włosów na całą powierzchnię głowy, tworząc jednocześnie pożądaną stylizację. Nie zwlekaj ze stylizacją, ponieważ wosk szybko twardnieje na włosach. Dla maksymalnego efektu – po nałożeniu wosku użyj grzebienia.

Uppercut Monster Hold
Uppercut Monster Hold
45,73 zł
Barberstyle
Logo